Wojownicy. Nowa przepowiednia #1: Północ

Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy (tom 7) Seria: Nowa przepowiednia fantastyka, fantasy, science fiction
Warriors: The New Prophercy #1: Midnight
Katarzyna Krawczyk
Nowa Baśń
Warriors: The New Prophercy #1: Midnight
Wojownicy (tom 7)
fantastyka, fantasy, science fiction
Katarzyna Krawczyk
Nowa przepowiednia

Szczerze to miałam nadzieję na coś lepszego i na początku pierwszej części bardzo uderzyło mnie to, że zmienił się nasz koci narrator, aczkolwiek z czasem pozytywnie się rozkręciło. Nie jest to na pewno moja ulubiona książka Erinek, ale i tak polecam przeczytać, zwłaszcza dlatego, że dalsze części są już zdecydowanie lepsze i bardzo dużo wnoszą do głównej fabuły :D

Dobre rozpoczęcie kolejnej serii przygód naszych kocich bohaterów. Nowi bohaterowie równa się nowe przygody oraz nowe kłopoty😻

Ta książka jest całkiem dobra i jej wątek bardzo mi się podoba, ale trochę nie podoba mi się to że zmienił się bohater, a tak dokładnie to pojawiła się dwójka bohaterów który na przemian prowadzą nas przez fabułę.

https://natcystycznapaplaninablog.blogspot.com/2020/01/kocia-druzyna-pierscienia-e-hunter.html ← tu całość
Postacie... to znaczy koty... to znaczy postacie są bardzo dobrze skonstruowane i czuć w nich kocią różnorodność. Jeżynowy Pazur nie jest jednym z tych irytujących głównych bohaterów, który ma misję, co za ulga, to raczej sympatyczny spokojny kocur, któremu zależy na...

polecam!

W porównaniu do tamtych części ta jest bardziej ciekawa ,ale i męcząca. Gdy wyruszyli w tą podróż i te wszystkie przygody. Ale polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo polecam wszystkim fanom fantasy i... Kotów! Tak, to coś zupełnie nowego. Co prawda jest dużo różnych książek o zwierzętach, jednak ta ma w sobie coś niezwykłego. Erin pokazuje życie kocich klanów, które muszą zmierzać się z niebezpieczeństwami oraz stawić czoła nowej przepowiedni. Co koci wojownicy będą musieli zrobić, co poświęcić i którą drogę wybrać?

Nowa przepowiednia? Nowe zgrożenie? Tym razem zostawiamy Ognistą Gwiazde dla klanu a naszym, bohaterem będzie Jezynowy Pazur. A o co chodzi z północą? Kto to ? Kiedy przemówi? Nie czekaj i sam sie dowiedz!!!

Spodziewałem się innego głównego bohatera ;p Jak na 1 część nowej przygody jest dobra, ale póki co gorsza od poprzednich ^^ Ale na bardzo duży plus jest dzielenie historii między bohaterami, co 2 rozdział inna postać - bardzo mi brakowało tego stylu w pierwszej historii.

Na półkach: , , , , ,

Nareszcie nowa przepowiednia !!!!

Dyskusje

• Wojownicy