Wszystkie przygody Żabka i Ropucha

Arnold Lobel Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Żabek i Ropuch literatura dziecięca
Wydawnictwo Literackie
literatura dziecięca
Żabek i Ropuch

Oficjalne recenzje i

Zieloni przyjaciele

Link do recenzji

Zbiorowe wydanie Żabka i Ropucha. Trochę za grube i za ciężkie dla maluchów, więc polecam kupić to samo w kilku osobnych książeczkach. Sama treść rewelacyjna.

Książek dla dzieci jest cała masa. Dużo książek pożyczamy z biblioteki, bo zazwyczaj to co pięknie prezentuje na okładce, to nie zawsze treść nas zachwyca. Z ciekawości i z pewnym sceptycyzmem wypożyczyłam Przygody Żabka i Ropucha. Historie przedstawione są rewelacyjne, wywołują u mnie uśmiech i wzruszenie. Dawno nie czytałam tak ciepłej i łapiącej za serducho książki dla...

Ta książka to zbiór świetnych opowiadań dla dzieci. Proste historie o przygodach dwóch tytułowych przyjaciół są ciekawe, czasem zabawne czasem smutne.
Dziecko i rodzic na pewno trochę inaczej je zrozumie, dlatego też dziecko do tej książki będzie dorastać i z czasem rozumieć ją inaczej - takie książki to największy skarb dla dziecka ponieważ "rosną razem z nim".
Proste ale...

Na półkach: , , , , ,

Żabek i Ropuch to prawdziwi przyjaciele, których przygody i tylko pozornie zwyczajna codzienność łapią za serca i najmłodszych, i dorosłych czytelników. Teraz wszystkie perypetie sympatycznych bohaterów znalazły się w kolekcjonerskim jednotomowym wydaniu.

Arnold Lobel, amerykański pisarz i ilustrator, stworzył postacie sympatycznych żab kilkadziesiąt lat temu, ale...

• Dla dzieci
  • 2019
  • Przeczytane Zosia
  • Czytane córci
  • Literatura dla dzieciaków
  • 2018
  • Dla dzieci 5-7 lat