Echa postmodernizmu

Okładka książki Echa postmodernizmu
Maciej Świerkocki Wydawnictwo: Fundacja Anima "Tygiel Kultury" językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Echa postmodernizmu
Fundacja Anima "Tygiel Kultury"
2010-01-01
2010-01-01
postmodernizm szkice anglojęzyczna literatura współczesna
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Naród zatracenia Mariusz Sołtysik, Maciej Świerkocki
Ocena 6,2
Naród zatracenia Mariusz Sołtysik, M...
Okładka książki Literatura na świecie nr 7/1995 (288): Szkoci Bogdan Baran, George Mackay Brown, Douglas Dunn, Alasdair Gray, Alan Jackson, Kathleen Jamie, Jerzy Jarniewicz, Edwin Morgan, Edwin Muir, Jerzy Niecikowski, Katarzyna Osińska, Magda Heydel Red., Redakcja pisma Literatura na Świecie, Wacław Sadkowski, Andrzej Szuba, Alexander Trocchi, Maciej Świerkocki
Ocena 7,0
Literatura na ... Bogdan Baran, Georg...