Przedsiębiorca w Podróży

Okładka książki Przedsiębiorca w Podróży Dawid Dudek, Kamila Kruk, Marcin Osman
Okładka książki Przedsiębiorca w Podróży
Dawid DudekKamila Kruk Wydawnictwo: OSM Consult Sp. z o. o. literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
OSM Consult Sp. z o. o.
2016-01-01
2016-01-01

Okładka książki Przestrzeń kulturowa Słowian. Tom II Malwina Bednarek, Margarita Cngul'ova, Katarzyna Dmitruk, Dawid Dudek, Weronika Gącerz, Justyna Gorzkowicz, Olena Gumeniuk, Olga Kielak, Anna Bogumiła Kowalska, Maria Kwiecińska, Irina Poletucha, Edyta Puklicz, Tomasz Rawski, Michał Rozmysł, Anna Rusev, Monika Sidor, Agata Turczyn, Elwira Wilczyńska, Monika Żylińska
Przestrzeń kul... Malwina Bednarek, M...

#1041 - Przedsiębiorca w Podróży - Dawid Dudek, Kamila Kruk, Marcin Osman - OSMpower
#191/52/2022

Książka ma 238 stron. Swoją premierę miała w 2016 roku.

Coraz częściej wyjeżdżam. Pracuję i prowadzę biznes, ale nie chcę już być związana tylko z moim miastem. Dlatego w tym właśnie momencie swojego życia, postanowiłam sięgnąć po tą ksiażkę.

Autorzy w ciekawy sposób pokazują, jak można łączyć pracę, czy biznes z wyjazdami. Dużą część uwagi poświęcono w tej książce aspektom logistycznym i finansowym. Wiadomo, każdy chce optymalizować koszty i łączyć przyjemne z pożytecznym, ale mało kto wiej, jak to zrobić dobrze.

Czy umiecie znaleźć tanie hotele i środki komunikacji ?

W podróży, szczególnie tej długiej, bardzo ważne jest, by nie ciągnąć za sobą ogromnego bagażu.

To poradnik, który nauczy Cię wszystkich praktycznych zachowań w podróży - szczególnie tych, o których całkowicie zapominamy.

Z tą książką będziecie gotowi do każdej podróży, nine tylko przez życie, ale też przez własny biznes, czy rozwój zawodowy.

#191/52/2022

Książka ma 238 stron. Swoją premierę miała w 2016 roku.

Autorzy w ciekawy sposób...

Książka przede wszystkim bardzo praktyczna. Jest to jeden z krótszych przewodników dla podróżujących o tym, na co warto zwracać uwagę, aby wyjazd był udany i obniżyć jego koszt. Polecam ;)

Książka opisuje wszystkie najlepsze strategie i techniki na poprawienie jakości, efektywności i mobilności prowadzonego biznesu. 100% doświadczeń, 100% konkretów, strategii i sprawdzonych narzędzi.

Książka dedykowana jest każdemu, kto prowadzi biznes i dużo podróżuje ALE i tym, którzy prowadzą biznesy i dopiero chcą rozpocząć swoją podróżniczą przygodę.

• Biznes
  • Ebookpoint.pl