Dziewczyna, która wiedziała za dużo

Jayne Ann Krentz Wydawnictwo: Amber Cykl: Burning Cove (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Girl Who Knew Too Much
Burning Cove (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Joanna Nałęcz
marzenia miłość zbrodnia sekrety ucieczka sława skandal zaufanie

Początkowo miałam duży problem z tą opowieścią. bo co przewróciłam kartkę, autorka dokładała kolejną intrygę i już nie wiedziałam, czy to jest o zamordowanej przez notatnik, utopionej w basenie czy aktorach odwiedzających ekskluzywny hotel dla gwiazd. Szczęśliwie autorka wiedziała co robi i tak pięknie powiązała wszystko ze sobą, że aż byłam pod wrażeniem. I ten morderca,...

Po prostu nudna i nijaka.

Przyznam, że to jedna z lepszych książek tej autorki - polecam!

Ciekawa historia kryminał młodej sekretarki która ma nieszczęście odnajdywania zwłok. W pogoni za mordercą zakochuje się w przystojnym ex magiku właścicielu hotelu dla gwiazd Hoolywoodu

Nie wiem co można twórczego napisać o tej książce? Taka sobie, jak na kryminał to intryga była dość słaba i naciągana, trochę pomieszały się wątki, jednak trup słał się gęsto.
Mam wrażenie, że autorka chciała przedobrzyć- zrobić: romans, kryminał i opowieść szpiegowską. Została naiwna książka taka sobie, którą jak pewnie zostawicie na półce i odhaczycie jako przeczytaną,...

Początek ciekawy, a potem jakoś tak wszystko się "rozmemłało". Jak autorce z galerii interesujących bohaterów - były magik, ekscentryczny wynalazca, wyrafinowany morderca, sekretarka-dziennikarka uciekająca przed nieznanym zagrożeniem, nowa gwiazda kina... itd.. - udało się stworzyć tak nudną opowieść to dla mnie zagadka.

Czytałam wersję oryginalną. Polecam.

Dyskusje

• Literatura obyczajowa
  • 2020
  • 2018
  • Ebook
  • Kryminał
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dziewczyna, która wiedziała za dużo