Dotyk zła

E-bookowo
2017-10-03
2017-10-03
Dotyk Zła Dominika Budzińska kryminał sensacja psychologiczny powieść proza

No....muszę przyznać, że Dotyk zła poczułam wręcz na własnej skórze. Doskonale utrzymane tempo, intrygująca bohaterka, całość mroczna i nieodgadniona. Czytało się świetnie, z rosnąca gulą w gardle. Polecam wszystkim.

Majstersztyk. Fabuła, ktora trzyma w napieciu do ostatniej kartki, klimat kryminalny rodem z powiesci Cobena. Narracja prowdzona po mistrzowsku, czujemy duza imersje co jest chyba najwiekszym atutem tej ksiazki. Czekam na kolejne pozycje tej artystki.

Powiedziałabym bardziej że to taki ciężki kryminał, niż psychologiczny - ale to naprawdę kawałek mocnej lektury. Jak początek życia wpływa na całą resztę, jak stajemy się źli . Ciekawe studium nad ludzką duszą.

Wciągająca historia, przeistoczenie bohaterki i tragedia która pcha ją ku zbrodni. Bardzo ciekawy pomysł, pewne niedoskonałości tekstu nikną, gdy wczytujemy się w los naszej bohaterki - tylko pytanie czy to ofiara, czy czarny charakter całej historii? I to, że tekst wymusza zadanie takiego pytania spodobało mi się najbardziej

Zachęcona promocyjną ceną i opisem postanowiłam, że zaryzykuję i kupię e-booka. I ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę chociaż autorka była mi zupełnie nieznana. Dobry kryminał z elementami thrillera psychologicznego dotyczącego przeszłości głównej bohaterki. Przeszłości złej, dzieciństwa jakiego żadne dziecko nie powinno przechodzić: brak miłości, wygoda rodziców,...

Jest to mroczne psychologiczne studium skrzywdzonej w dzieciństwie kobiety. Książka na początku intryguje, następnie zwala z nóg i nie można się od niej oderwać. Mistrzowska konstrukcja każdego z rozdziałów spowodowała, że wczułam się w emocje głównej bohaterki. Przeczytałam książkę w jeden dzień z krótką przerwą na sen :-). Zazwyczaj autorzy spalają się na zakończeniu....

Na półkach: , , , , ,

"Ból i poczucie krzywdy mieszkają we mnie. Płyną wraz z krwią wypełniając pulsujące żyły,docierając do komórek. Są nierozerwalną cząstką. Ból to ja."

Zło potrafi przyciągać niczym magnes, zwłaszcza, jeśli przez lata stajemy się jego ofiarą. Potrafi od siebie uzależnić. Staje się nierozerwalną częścią. Główna bohaterka, młoda dziennikarka, nie umie poradzić sobie z bolesną...

Rewelacja

• E-booki
  • Piękne okładki
  • Najlepsze e-booki ever
  • Książki do wypożyczenia ;)
  • Ebook

Dominika Budzińska Dotyk zła Zobacz więcej