Politeja. Vol. 48 (2017)

Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Politeja. Vol. 53. Diversity and Unity. How Heritage Becomes the Narrative for Europe’s Future (2018) Maja Biernacka, Julita Biniewska, Jadwiga Błahut-Prusik, Edyta Chwiej, Marek Delong, Michał Drgas, Dariusz Grzybek, Łukasz Jakubiak, Anna Kadykało, Rafał Kopeć, Tadeusz Kopyś, Roman Kwiecień, Michał Lubina, Paweł Malendowicz, Tomasz Matras, Eugeniusz Mironowicz, Aleksandra Paprot-Wielopolska, Dymitr Romanowski, Błażej Sajduk, Ryszard Stemplowski, Barbara Stoczewska, Piotr Szymaniec, Jarosław Tomasiewicz, Janusz Józef Węc, Krzysztof Łabędź
10,0
Politeja. Vol.... Maja Biernacka, Jul...

Dodaj cytat z książki Politeja. Vol. 48 (2017)