Kup teraz - 9 ofert w cenie od 17.44 zł do 22.50 zł

C&T Crime & Thriller
A Dark Night’s Work
klasyka
Violetta Dobosz

Ellinor Wilkins jest typową przedstawicielką swojej epoki - dobrze wychowana panna, której głównym celem jest korzystne zamążpójście. Wykonywanie planu szło dziewczynie nie najgorzej, aż do pewnej koszmarnej nocy, która trochę jej w życiu namiesza.

Wiktoriańskie rytuały godowe nie wywołują mojego zachwytu, umówmy się - targi o posag wykluczają romantyczność. Postać pana...

Typowa powieść wiktoriańska jest... typowa :) Kto lubi takiego rodzaju lekturę będzie zadowolony. Treść stanowi odwieczna korelacja zbrodni i kary. Konsekwencje złych wyborów, które podejmujemy rzucają cień na całe życie. Niby nic nowego, ale możemy obserwować pod lupą kolejne osoby, które muszą się z tymi prawdami mierzyć.

• Chcę w prezencie
  • 🗝️ Kredens Mgłą Osnuty
  • Klasyka - XIX w.
  • ✔ 2019
  • Literatura angielska
  • 2020
  • Przeczytane 2017

Dodaj cytat z książki Koszmar jednej nocy