Siedem prawd

Eduardo Jáuregui Wydawnictwo: Prószyński i S-ka literatura piękna
Conversationes con mi gata
Andrzej Flisek
Prószyński i S-ka
Andrzej Flisek poczucie humoru psychologia pozytywna kobieta problemy kotka szczęście
Conversationes con mi gata
literatura piękna
Andrzej Flisek

Nudna historia o gadającym kocie, który udziela rad prawie 40-letniej kobiecie. Zupełnie nie moje klimaty, ogromnie się nudziłam. Negatywne zaskoczenie.

Książka sama w sobie jest ok- bez większych rewelacji. Aczkolwiek nie spodziewałam się, że znajdę w niej tyle bliskich mojemu sercu prawd o życiu.

Gadająca kotka...? Hmm. Wystarczył mi jeden przeczytany rozdział, by dać sobie spokój. Ale wiem, że będą chętni na tego typu historię.

Kolejna perełka z biblioteki szkolnej, którą zdarzyła mi się czytać. Książka z pięknym przesłaniem i ucząca w swojej zwykłej formie. Mimo że nie jest fanką kotów to sama okładka bardzo zachęcała mnie do przeczytania. Nie sądziłam, że będzie aż tak dobra, a jednak. Czasem warto zaufać intuicji innych.

Reszta...

________________________________
Tak było w przypadku głównej bohaterki książki „Siedem prawd”, która w wieku czterdziestu lat poczuła, że jej życie nie ma sensu, a dotychczas podejmowane wybory nie były do końca udane. W kluczowym momencie swojego życia Sara przeżywa największy, osobisty...

Sympatyczna opowieść o zmianach w życiu z piękną kotką w roli głównej

Książka wydawała mi się ciekawa,ale przed zakupem.Jednak fabuła zaczęła mnie nieco nudzić, pomimo tego że niektóre zdania są warte zapamiętania jako dobre rady na życie :) Jednak nic spektakularnego nie zauważyłam.A już pod koniec ledwo ją dokończyłam, po prostu nudna i banalna powieść dla mniej wymagającego czytelnika.

Książka mi się nie podobała.
Banalna historia: bohaterka przeżywa zawód miłosny, nie lubi swojej pracy, jest nieszczęśliwa, nagle znajduje kotkę, która mówi jej jak ma żyć, wszystko się zmienia i autorka jest szczęśliwa. Brak jakiegokolwiek zaskoczenia, zwrotu akcji czy czegokolwiek poza schematem. Przed przeczytaniem byłam nastawiona, że główną atrakcją książki jest...

Świetna, filozoficzna, kocia - polecam!!

Nie wiem czemu, ale mi książka zupełnie nie przypadła do gustu. To taki trochę poradnik jak żyć zdrowo , w zgodzie z natura i samym sobą. Napisany jednak przez kiepskiego trenera personalnego . Kotka w roli psychologa to ciekawy pomysł , ale na tym koniec. Cała reszta przewidywalnie nudna.

Dyskusje

• 2018