Kopenhaga. Michelin

Dania Kopenhaga
Copenhague. Week-end
turystyka, mapy, atlasy
Dania Kopenhaga

Na polskim rynku nie ma zbyt wielu przewodników po Danii, jak i samej Kopenhadze, większość też niekoniecznie jest już aktualna. Ten kieszonkowy przewodnik stanowi bardzo dobrą propozycję. Wydanie jest nowe (maj 2017) i zawiera najbardziej aktualne informacje. Opracowanie podzielone jest na trzy działy:
1) informacje praktyczne (m.in. przygotowanie się do wyjazdu, ogólne...

• Dania/Skandynawia

Dodaj cytat z książki Kopenhaga. Michelin