Fraszkowa Uczta

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
2016-09-01
2016-09-01
wiersze fraszki

Fraszki to jakby nieco zapomniane dziś formy literackiej wypowiedzi. Zaskoczeniem jest więc, gdy w ręce wpada coś takiego jak cały ich tomik. Ten ułożony jest w formie ciekawego menu dla smakoszy słowa. Miałam przyjemność być na spotkaniu, gdzie pojedyncze utwory serwowane były gościom niczym w najlepszej restauracji. I było się czym nasycić :) Od tej pory Fraszkową ucztę mam pod ręką. A nuż potrzebny będzie jakiś smaczny kąsek dla niespodziewanego gościa.

Różnorodność i tematyka tych fraszek jest ogromna, dlatego zaspokoi każde gusta. Fraszki są krótkie, wesołe, czasami skłaniają do refleksji. Czyta się lekko i przyjemnie.

Bardzo dobre fraszki. Dowcipne bądź refleksyjne. Warto je zapamiętać i cytować.

Bardzo dobre fraszki. Dowcipne bądź refleksyjne. Warto je zapamiętać i cytować.

Dodaj cytat z książki Fraszkowa Uczta