Bracia Kip

Okładka książki Bracia Kip
Juliusz Verne Wydawnictwo: Jakamasz Seria: Biblioteka Andrzeja literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Biblioteka Andrzeja
Les Fréres Kip
Jakamasz
2014-01-01
2014-01-01
Andrzej Zydorczak

więcej Więcej

Kolejna pozycja Juliusza Verne'a, która czekała na swój czas. I tak o to mogę teraz napisać o niej kilka słów.
Książka wciągająca o ciekawym wątku fabularnym. Ciekawi bohaterowie oraz fabuła która prowadzi nas na otwarte morze i statki handlowe. Znajdziemy również intrygę kryminalną i śledztwo, nie takie proste jak może się na początku wydawać.
Ogólnie całkiem nieźle...

morza południowe , Tasmania