Magiczne przygody Dawida i Kici

Ridero
2017-01-01
2017-01-01
9788381262040
dzieci kot chłopiec marzenia magiczne przygody

Okropnie napisana książka. Czy nikt nie nadzorował korekty? Interpunkcja przerażająca. Budowa zdań - po prostu katastrofa. Masa powtórzeń. Konstrukcja dialogów pozostawia wiele do życzenia. Nawet jak na książkę dla dzieci, to zapisy rozmów są bardzo proste i niemądre. Są one bardzo ubogie i z fatalną interpunkcją. .Chciałam przeczytać mojemu dziecku, ale bardzo zmęczyłam...

Edyta Anna Mołocznik Magiczne przygody Dawida i Kici Zobacz więcej