Dziewczyny mają moc

Strong is the new pretty
literatura piękna
9788380321991
Agnieszka Wyszogrodzka-Gaik

Książka Kate T. Parker to pięknie wydany album i świetny prezent dla młodszych i starszych dziewczyn. Ja kupiłam go dla siebie po wcześniejszym wypożyczeniu z biblioteki. Uznałam, że jest to książka, do której chcę wracać i która będzie mi sprawiać radość. I sprawia – otwarcie na dowolnej stronie mnie cieszy i wybranie kilku zdjęć do dzisiejszego posta było bardzo trudne,...

Świetne zdjęcia i bardzo silne przesłanie: ,,dziewczyny mają moc"!

• 2018
  • Chcę w prezencie
  • W planach: ES, FM
  • -0- aNOWOŚCI 2017
  • Dla dzieci i z dziećmi
  • Praca nad sobą

Dodaj cytat z książki Dziewczyny mają moc