Kup teraz - 1 oferta w cenie od 119.99 zł do 119.99 zł

ICAN Institute
sprzedaż wyniki sprzedażowe rozmowy biznes
biznes, finanse
sprzedaż wyniki sprzedażowe rozmowy biznes

Dużo treści do przemyślenia.
Jeżeli ktoś chce stworzyć swój własny model sprzedażowy, to polecam przeczytać!

Bardzo ciekawa książka na temat zarządzania sprzedażą. To podejście może się sprawdzić w nowoczesnym środowisku, w którym tradycyjna sprzedaż nie ma już sensu. Moim zdaniem coraz więcej firm będzie chciało przejść na ten model sprzedaży. To otwiera dla mnie zupełnie nowe możliwości :)

"Menedżerowie powinni wiedzieć, że dolar wydany na promocję często przebywa zawiłą drogę, zanim zostanie przekształcony w klienta wartego tysiące – lub dziesiątki tysięcy - dolarów w całym cyklu życia".

Trendy rynkowe jak jeszcze nigdy w naszej historii, ulegają dynamicznym zmianom. W konsekwencji to, co było sprawdzone kilka lat temu, dzisiaj może nie mieć już racji...

• Biznes
  • Kupić_Papier
  • Sprzedaż
  • Sales
  • B2C
  • Business

Dodaj cytat z książki Machina sprzedażowa