Zakaz ruchu

Literatura ambitna Zakaz ruchu Stefan Strzygłowski literatura piekna ebook
literatura piękna
9788381191364
Literatura ambitna Zakaz ruchu Stefan Strzygłowski literatura piekna ebook

Jest to książka niebanalna, dziwna, prosta, ale w tym wszystkim kryje się pierwiastek niesamowitej, wysmakowanej, górnolotnej twórczości, która zachwyci każdego czytelnika. Stefan Szczygłowski wziąć eksperymentuje, sprawdza i koryguje swoje treści, aż w końcu na rynku pojawia się to dzieło. "Zakaz ruchu" to książka, którą nie wystarczy przeczytać, ją należy przestudiować,...

Dodaj cytat z książki Zakaz ruchu