Okładka książki Jak to się robi po francusku – Jedyny taki przewodnik po modzie, Paryżu i tym, co Francuzi lubią najbardziej Kate Betts
Kate Betts Wydawnictwo: Czarno na Białym biografia, autobiografia, pamiętnik
My Paris Dream: An Education in Style, Slang, and Seduction in the Great City on the Seine
Czarno na Białym
2017-09-25
2017-09-25
Donata Cieślik

Sympatyczna opowieść o amerykance we Francji. Kate, która wyjechała do Europy, aby spełniać swoje marzenia zawodowe w świecie dziennikarstwa i mody w zabawny sposób pokazuje nam świat znanych projektantów i wybiegów.

Daje 5,5. Bardzo lekka lektura, ale nie porywa. Za tydzien jade do Paryza wiec zobaczymy, jak sprawdzi sie w formie przewodnika.

Kate Betts, bogata młoda Amerykanka wyrusza spełnić swoje marzenia do Paryża. Opisuje poszukiwania pracy, swoje francuskie znajomości i swoją drogę do świata wielkiej mody. Niestety jej opowieści nie zajmują, każdy kolejny rozdział podobny jest do poprzedniego. To już kolejna Amerykanka, której paryskie wspomnienia mnie zawiodły. Jakiś czas temu z wielką zachłannością zabrałam się za książkę Julii Child, książka mnie znużyła i pozostawiła po sobie niedosyt. Teraz mam to samo z książką Kate Betts. Coś nie mam szczęścia do Amerykanek w Paryżu ;)

• Audiobooks
  • Z polecenia