With This Man

Jodi Ellen Malpas Wydawnictwo: Orion Cykl: Ten Mężczyzna (tom 7) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Orion
Ten Mężczyzna (tom 7)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Opis książki:
Życie "Lorda" Jessie'go Warda płynie sielanką u boku pięknej Avy. Nadal ma ten swój niepowtarzalny urok i sprawuje kontrolę nad wszystkim co go otacza tak jak zawsze lubiał. Zwłaszcza nad swoją żoną.
Jednak ten idealny świat Jessie'go nagle rozpada się na drobne kawałki kiedy jego żona po poważnym wypadku trafia do szpitala i przechodzi poważną operacje...

• Brakujące części
  • Zapowiedzi/Czekam