Disappeared

Disappeared
Scholastic
2017-09-26
2017-09-26

Każdy rozdział trzymał w napięciu, na tyle silnym, że musiałem robić przerwy, aby serce nadążyło pompować krew

Zniknięcie najlepszej przyjaciółki, wybór między dobrem wyższym a uczciwością – takie problemy nie dotykają nas dziś zbyt często. Czyżby? Francisco X. Stork w swej książce „Disappeared” przedstawia nam rodzeństwo – Sarę i Emiliano, którzy w dzisiejszych realiach nie wyróżnialiby się z tłumu. Ona – młoda dziennikarka, zakochana w swej pracy, stawiająca pierwsze kroki na...

Dodaj cytat z książki Disappeared