Odnaleziony

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Cykl: Mickey Bolitar (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Found
Robert Waliś
Albatros
Found
Mickey Bolitar (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
Robert Waliś

3 tom serii o Mickeyu Bolitarze, czyli ,,Odnaleziony" podobał mi się na równi z 1 tomem. W tej książce Mickey nadal stara się poznać prawdę o ojcu, ale jednocześnie rozwiązuje wraz z przyjaciółmi zagadkę zaginięcia chłopaka Emmy i próbuje dowiedzieć się, czy kapitan drużyny został wrobiony w trakcie kontroli antydopingowej, przez co został wyrzucony z drużyny.

Nie wiem czy...

Lekka, łatwa i z przyjemnością się czyta,😁

Polecam

Książka świetna, przeczytana jednym tchem.

Książka tak na 5,5

"To że czynisz dobro, nie znaczy że zło cię nie odnajdzie"

I ta część była lekka którą szybko się czytało. Nastolatkowie rozwiązujący zagadki zdecydowanie przerysowani - bardziej dojrzali i sprytniejsi niż dorośli? policja? Zakończenie trochę słabe - powinny być konkretnie wyjaśnione zdarzenia i kara dla kłamców.
Cały cykl spokojnie nadaje się na...

Uwielbiam Cobena. Na początku tej części myślałam,że książka będzie słaba bo jakoś te rozdziały czytałam a nic sie ciekawego nie działo,ale potem się rozkręciło. A końcówka najlepsza. Nie spodziewana. Co prawda książki z Mickeyem nie pobiją książek z Myronem., ale warto przeczytać. Ja czytałam jednym tchem.

Amerykańskie zakończenie, nie-realistyczna fabuła. Spoko rozrywka, ale 0 wartości.

Rewelacja 😍🤩

Kiedy skończyłam czytać ostatnią książkę z serii o Mickey'u Bolitarze byłam trochę skonsternowana. Jak to? To już koniec? A gdzie wyjaśnienia? Niestety wiele wątków, które żywo mnie interesowały zostały potraktowane po macoszemu i nie wiadomo co było dalej :( Ponadto bardzo, ale to bardzo irytuje mnie postać matki naszego bohatera. Dziwię się młodemu Bolitarowi, że był dla...

Właśnie takie powinny być zakończenia! Zaskakujące i przewrotne. Książka jako trzecia część sagi zaczęła się tak jak poprzednie, nie byłam przekonana o tym że się rozkręci, a jednak. Każda z części napisana jest w taki sposób aby czytelnik czytający niezależną część wiedział jakie były przygody bohaterów. Cieszę się, że to koniec przygód Mickyiego, w końcu przestał użalać...

3 441
    1 536