Mój Chłopak Demon

Dragona Rock Wydawnictwo: Ridero Cykl: InnI [Ridero] (tom 1) Seria: Świat Innych fantastyka, fantasy, science fiction
(ta wersja jest oryginałem)
9788381262071
Ridero
demony demon ship demon x human magia dzieci nastolatki szkoła romans fantasy
(ta wersja jest oryginałem)
InnI [Ridero] (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
9788381262071
Świat Innych
demony demon ship demon x human magia dzieci nastolatki szkoła romans fantasy

Po książkę sięgnęłam dzięki Siostrze. Byłam wtedy w złym humorze i chciała jakoś mnie pocieszyć a to zrobi jedynie dobra książka. Przeczytałem opis właśnie tu na stronie i stwierdziłam ze to dla mnie.Książka tak mnie wciągnęła, że w półtora może jedną godzinę nie było co czytać. Historia tej dwójki jest taka wciągająca. Główna bohaterka Marielle dosyć mocno przypomina mi...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kochani, po wersję papierową zapraszam na strony:

Pozdrawiam

Dragona Rock ;)

Seria zapowiada się ciekawie, mam nadzieję, że w przyszłości wydawnictwo typu "Papierowy Księżyc" przygarnie serię i wyda w grubszej (połączonej np po trzy części) wersji :).

Głowna bohaterka, mimo wieku, zachowuje się w moim odczuciu jak osoba odrobinę starsza. Natomiast Dante? Prawie jakby jego drugie Ja było tym dominującym :).

Serię polecam i czekam na zatopienie...

Po raz kolejny zagościła u mnie fantastyka, ale tym razem w mocno młodzieżowym wydaniu. Główni bohaterowie to w zasadzie jeszcze dzieci. Inne, ale jednak dzieci. Dlatego też od razu zaznaczę, że powieść ta jest skierowana głównie do czytelników w przedziale wiekowym 12-14 lat (+/- 2lata). Ja już nastolatką nie jestem ładnych kilka lat (żeby nie napisać kilkanaście 😊), ale...

• 2020
  • Fantastyka