Pałac w chmurach

Okładka książki Pałac w chmurach
Myra Johnson Wydawnictwo: Dreams Cykl: Kwiaty Edenu (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Kwiaty Edenu (tom 2)
Castles in the Clouds
Dreams
2017-10-09
2017-10-09
Anna Pliś
romans romans chrześcijański fikcja historyczna romans historyczny powieści chrześcijańskie powieść chrześcijańska beletrystyka chrześcijańska powieść obyczajowa obyczajowe romanse

Ckliwe i nieco infantylne, zbudowane prosto i przewidywalnie, nie na moje nerwy ;)

Zbyt szybko robisz ufny krok, nie bacząc, że możesz się przewrócić. Budujesz pałace w chmurach.

Wiedziałam, że to miłość, kiedy uświadomiłam sobie, że jego szczęście jest dla mnie ważniejsze niż moje własne życie. Wiedziałam, że to miłość, kiedy każda chwila z dala od niego wydawała się niczym setki lat.

Największym ślepcem jest ten, kto nie chce widzieć.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pałac w chmurach? Myry Johnson to drugi tom trylogii Kwiaty Edenu, opowiadającej o losach trzech sióstr o kwiatowych imionach: Bryony Larkspur (ostróżka) i Rose (róża), mieszkających w małym miasteczku Eden w stanie Arkansas. Część, o której dzisiaj mowa, przedstawia historię średniej siostry - Lark, która marzy o tym, żeby zostać nauczycielką. Gdy po zaledwie dwóch latach...

Okładka przepiękna jednak środek nie równy.Pierwsza połowa książki okropnie mi się dłużyła , druga część była ciekawsza. Kobieca lekka literatura,ale czuję niedosyt, można było bardziej podkręcić wątki.

Piękna okładka od razu przyciągnęła mój wzrok, ja wszystkie powieści Wydawnictwa Dreams. Jednak mówią, żeby nie oceniać książki po okładce, no ale cóż zrobić skoro moje oczy nie mogą się na nią napatrzeć? Jak myślicie - czy treść będzie równie wspaniała?

Profesor i studentka wyjeżdżają razem do Kenii po to, by prowadzić tam szkołę. Dla młodej studentki jest to powód nie...

1950

“Pałac w chmurach” Myry Johnson to drugi tom trylogii Kwiaty Edenu, opowiadającej o losach trzech sióstr o kwiatowych imionach: Bryony (przestęp), Larkspur (ostróżka) i Rose (róża), mieszkających w małym miasteczku Eden w stanie Arkansas. Część, o której dzisiaj mowa, przedstawia historię średniej siostry - Lark, która marzy o tym, żeby zostać nauczycielką. Gdy po zaledwie...

Zachęcająca oprawa, dotąd nieznana mi seria o pięknej nazwie Kwiaty Edenu, urzekający i absorbujący tytuł, frapujący opis fabularny i wynikająca z niego informacja, iż akcja rozgrywa się w Kenii to elementy, które stały się niejako magnesem przyciągającym moją uwagę i wyzwalającym ciekawość poznania historii ujętej w powieści "Pałac w chmurach". Wspominałam już wcześniej,...

• 2018
  • 2021
  • Ebook
  • Chcę w prezencie
  • PRZECZYTANE 2018
  • 🗝️ Kredens Mgłą Osnuty

Dodaj cytat z książki Pałac w chmurach