Ryszard Jellinek Wydawnictwo: Jellinek biznes, finanse
Jellinek
marketing internetowy
biznes, finanse
marketing internetowy

Książkę czyta się świetnie. Napisana przystępnym językiem, po ludzku, z humorem a co najważniejsze, jest spójna. Widać, że autor zna się na rzeczy i przedstawił w niej pewną (moim zdaniem w 100% poprawną) wizję całościowego podejścia do marketingu firmy w internecie. Tak więc każdy pasjonat marketingu ale chyba jeszcze bardziej szef małej i średniej firmy powinien...

Dostałam książkę w prezencie, bo wszyscy znajomi wiedzą, że interesuję się marketingiem i wszystkim co z nim związane. Staram się też czytać na bieżąco wszystkie nowości. Mam duże porównanie książek z branży i muszę przyznać, że ta akurat bardzo mi się podobała. Nie ma w niej "lania wody", za to kanały docierania do klientów są opisane w przystępny sposób. To też bardzo...

Jedna z lepszych pozycji branżowych jakie ostatnio maiłam okazje przeczytać. Fajnie opisane różne aspekty marketingu, które mają wpływ na to jak klienci postrzegają firmę.

Najlepsza z książek biznesowo - marketingowych jakie czytałem. Po prostu pokazuje różne możliwości, narzędzia i spaja wszystko w ciekawy sposób. Pokazuje niby oczywiste sprawy ale wiele osób prowadzących biznes nie pamięta o nich i tym samym ginie w natłoku konkurencji, nie wykorzystuje fantastycznych możliwości na rozwój. Polecam!

• E-Business
  • Social media, e-marketing, PR