Cień

2017-01-01
2017-01-01

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Uwielbiam Pana Włodzimierza. Pierwsza książka, którą przeczytałam ("Mniemania"), wrzuciła Pana Kruszonę na podium moich ulubionych polskich autorów. Druga książka "Cienie" tylko przypieczętowała pierwszą ocenę.
Uwielbiam styl - tak mocno indywidualny.
Uwielbiam postaci, które są tak rzeczywiste, że w ich cząstkach można odnaleźć siebie.
Uwielbiam Pana Kruszonę za rzeczywistą depresyjność.

Uwielbiam styl - tak mocno indywidualny.
Uwielbiam Pana Kruszonę za...

Momentami,smutna.Momentami gorzka,momentami lekkie uśmiechy były.
Trudny obraz mieszkańców Poznania,ich życie to nie komedia romantyczna.
Muszą,patrzeć życiu prosto w oczy.
Każdy rozdział,zaczyna nagłówek z innej gazety.
Osoby,prawicowe dla nich Nasz Dziennik,W Sieci,Gazeta Polska.
Dla mnie Gazeta Wyborcza,nie jestem z Poznania.Lecz polecam,dla Poznaniaków.

Momentami,smutna.Momentami gorzka,momentami lekkie uśmiechy były.
Trudny obraz mieszkańców Poznania,ich życie to nie komedia romantyczna.
Muszą,patrzeć życiu prosto w oczy.
Każdy rozdział,zaczyna nagłówek z innej gazety.
Osoby,prawicowe dla nich Nasz Dziennik,W Sieci,Gazeta Polska.
Dla mnie Gazeta Wyborcza,nie jestem z Poznania.Lecz polecam,dla Poznaniaków.

Dodaj cytat z książki Cień