Współczesne problemy religijne

2017-01-01
2017-01-01
Wiktor Dłuski
Kościół Chrześćjaństwo Wiara Religia Filozofia Historia Kryzys

Eseje poruszające najistotniejsze problemy współczesnego katolicyzmu. Jasny, otwarty przekaz. Oryginalność spostrzeżeń i wniosków. Bogactwo przekazu i rzadko spotykana głębia myśli. Czy Kościół zrozumiał komunizm? Czy właściwie pojmuje islam? Czy piekło jest puste? A także rozważania o celibacie, sztuce chrześcijańskiej, religii Szoa i wielu, wielu innych sprawach.

Świetny rozdział o stosunku współczesnego Kościoła do islamu.

Świetny rozdział o stosunku współczesnego Kościoła do islamu.

Dodaj cytat z książki Współczesne problemy religijne