Dance, sing, love. W rytmie serc

Okładka książki Dance, sing, love. W rytmie serc
Layla Wheldon Wydawnictwo: Editio Cykl: Dance, sing, love (tom 2) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Dance, sing, love (tom 2)
Editio Red
Editio
2018-07-04
2018-07-04
taniec milość romans balet

To już druga książka tej autorki, szybko się czyta. Opowiada o parze :Livia to tancerka, która musi uporać się z demonami po wypadku na lotnisku i James muzyk, który gra i śpiewa.Czy ich miłość przetrwa, mimo wielu przeciwności losu?

Książka opowiada o młodych ludziach których kariera dopiero się rozpoczęła. Muszą zmagać się z wieloma problemami. Największy problem w tej części ma Livia, która brała udział w tragicznym wydarzeniu. Książka ma sporo erotyki a główni bohaterzy są w bardzo młodym wieku, jeszcze bez zobowiązań.

W tej części miałam wrażenie, że bohaterowie starają się być bardziej dojrzałości. A za chwilę robili/ mówili rzeczy, że aż ręce opadały.
Ogólnie podobała mi się, wstawki erotyczne są subtelne, rozpalające zmysły. Poruszanych jest tu parę ważnych tematów. Znowu autorka postanowiła wbić w fotel na końcówce 🙊 będę szukać 3 części.

"Dance, sing, love. W rytmie serca" jest drugą częścią tej serii.
Livie wzięła udział w tragicznym wypadku, z którego nie wyszła bez szwanku. Mimo to, że miała bardzo dobrą opiekę lekarzy na jej ciele pozostały blizny po poparzeniach, które niestety zostaną z nią już do końca życia. Dziewczyna przez to podupada psychicznie, gdyż boi się o swoją karierę, która jest dla niej...

Na półkach: , , , ,

„Nie umiałam zdecydować, co jest bardziej przerażające: przypuszczenie, że najpewniej tutaj umrę, czy może świadomość, w jaki sposób zginę.”
Życie Livii zmieniło się dosłownie o sto osiemdziesiąt stopni. Z pełnej życia tancerki zmieniła się w osobę, która póki co nie ma planu na swoją przyszłość i kompletnie nie wie, co ma zrobić. Wypadek odmienił jej życie. Straciła pełną...

Na półkach: , , , ,

"Dopiero wtedy, kiedy byłam na krawędzi życia i śmierci, zrozumiałam, jak wiele mogłam stracić. Jak kruche jest ludzkie życie. Ta myśl koiła moje zszargane nerwy i dzięki temu czułam się trochę lepiej"

Po spektakularnie zakończonej 1 części poznajemy dalsze losy naszych bohaterów. Niestety mimo tego co się wydarzyło los ani dla Liv ani dla James'a nie jest łaskawy....

Poznajemy w niej dalsze losy Livii i Jamesa, którzy oficjalnie są razem, ale ich miłość wcale nie jest czystą sielanką. Po wypadku, jakiemu ulega Livia muszą mierzyć się z wieloma problemami. Jakimi? Traumą Livii po wypadku, jej problemami w pracy, strachem przed zdradą, początkami uzależnienia od alkoholu, chorobliwą zazdrością Jamesa czy wreszcie jego przyszłym ojcostwem...

Hej. Za mną kolejny już drugi tom książki „Dance, sing, love. W rytmie serc” Layla Wheldon. Z przyjemnością poznałam dalsze losy Livi i James.
Livia staje się ofiarą zamachu terrorystycznego podczas wybuchu bomby na lotnisku. W jednej sekundzie jej całe życie zamienia się w gruz, kariera taneczna jest pod dużym znakiem zapytania. Blizny na całym ciele, poddają wątpliwość...

#521 - Dance, sing, love. W rytmie serc - tom 2 - Layla Wheldon - Wydawnictwo Editio Red
#81/52/2021

Książka ma 432 strony, swoją premierę miała dnia 04.07.2018 roku i jest to literatura obyczajowa - romans. Jest to tom 2 cyklu Dance, sing, love.

Jest to kontynuacja historii Livii i Jamesa. Livia po trudnych przeżyciach wraca do pracy i normalnego życia.

Ta część jest...

💛 🆁🅴🅲🅴🅽🆉🅹🅰 💛

Wracamy do historii Livii i Jamesa, która w końcu się jako-tako unormowała. 😊
Dziewczyna przeżyła tragedię i będzie miało to skutki na jej ciele i psychice zapewne na całe życie, ale przynajmniej w końcu ma obok ukochanego człowieka, który nigdy z niej nie zrezygnuje. 💗

Sielanki nie będzie, a oni będą musieli zmierzyć się ze skutkami przeszłości i byłych...

• 2018
  • 2019