Maciej Wieczorek Wydawnictwo: copyrights literatura piękna
copyrights
MLM zarabianie finanse rozwój osobisty
literatura piękna
MLM zarabianie finanse rozwój osobisty

Miałem przyjemność poznać Macieja osobiście - niesamowity człowiek, pełen energii zapału, konkretnych planów. Podobnie jest z jego książką: konkretna, praktyczna, obalająca wiele mitów na temat systemu MLM.

Każdemu, kto planuje spróbować swoich sił w network marketingu polecam przeczytać tę książkę. Maciej to osoba, która w zaledwie kilka lat osiągnęła ogromny sukces w FM...

• 2017 - PRZECZYTANE

Dodaj cytat z książki Mieć i Być