Kup teraz - 11 ofert w cenie od 9.70 zł do 12.97 zł

Roksana Zabiegana

Odile BailloeulClaire Curt Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Seria: Małe Myszki literatura dziecięca
Salomé la pressée
literatura dziecięca
Agata Buzek
Małe Myszki
pośpiech niecierpliwość zabawki małe myszki

Odkrycie wakacji! Pięknie wydane książeczki kartonowe. Wraz z córką jesteśmy zauroczone małymi myszkami. Fotografie porywają do świata myszek. Przepełnione urokliwymi szczegółami. Są to małe dzieła sztuki. Roksana zabiegana to bardzo zajęta myszka. Wszędzie jej pełno i ciągle robi kilka rzeczy na raz. Polecam!

Naprawdę ładne wydanie. Każda ilustracja (a raczej zdjęcie) piękna. Myszki udanie wkomponowane w naturę. W sam raz dla małego odkrywcy.

2079

Czytanie może być najwspanialszą przygodą zabierającą nas w różne światy, oswajającą lęki, pozwalającą zrozumieć własne motywacje oraz charakter i rozwijające intelekt. Nim jednak każdy z nas wyruszy w tę czytelniczą wędrówkę musiał się oswoić z książkami. Od sposobu zaprzyjaźniania się ze słowem pisanym zależy to czy dziecko w przyszłości będzie samodzielnie sięgać po...

• 2018
  • Czytane córci