Comme des images

2014-02-05
Data 1. wydania:
2014-02-05
francuski
zazdrość przyjaźń pierwsza miłość cyberprzemoc

Ze względu na odważną (jak na nasze, polskie wyobrażenia o treści książek dla młodzieży) fabułę tej powieści jakoś nie wydaje mi się, by ten tytuł trafił pod polskie strzechy, bo raczej nie przywykliśmy do podsuwania nastolatkom książek, w których bez pruderii i poczucia wina mówi się o seksie nastolatków, pigułce 'dzień-po', wrzucaniu filmików w internet, choć pewnie i...

• 2018
  • Przeczytane w oryg.
  • Młodzieżówki

Dodaj cytat z książki Comme des images