Zdobyć Rosie. Początek gry

Kirsty Moseley Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Nic do stracenia literatura obyczajowa, romans
Enjoying the Chase
literatura obyczajowa, romans
Krzysztof Obłucki
Nic do stracenia
młodzieżowa romans obyczajówka

Nate to przyjaciel Ashtona, którego możemy bliżej poznać w "Nic do stracenia", gdzie zaciekle walczył o serce córki polityka. Teraz, gdy Ashton i Anna są małżeństwem i doczekali się dziecka, Nate pragnie tego samego dla siebie. Widząc szczęście przyjaciela postanawia przestać podrywać wszystko, co się rusza i znaleźć sobie dziewczynę na poważnie. Na jego szczęście w...

Świetna, zabawna książka. Nate jest strasznym podrywaczem i pewnym siebie mężczyzną. Żadna mu sie nie oprze i na skinienie palca idzie z nim do łóżka. Jednak ciągły stres w pracy i życie na ciągłej zabawie zaczyna mu dokuczać. Jeszcze jak widzi swojego najlepszego przyjaciela że jest szczęśliwy z żoną i dzieckiem to czuje żal, bo on też tak chce. Mieć z kim porozmawiać do...

Jeśli ktoś ich mi powie, ze nie można się uśmiechać do papieru, to go wyśmieje i pokaże ta książkę.
Mimo przeszłości Rosie to strasznie pozytywna książka, godna polecenia, humor straszni mi się dzięki niej poprawił.
Nate’a pokochałam już we wcześniejszych częściach, ale tutaj pobił moje serducho.

O wiele lepsza niż "nic do stracenia"!
Ciekawsi bohaterowie, lekka, zabawna atmosfera... Nie męczyłam się przy lekturze, tak jak w wyżej wymienionym przypadku.
Zakochałam się w głównych bohaterach od pierwszego wejrzenia i w jeden dzień pochłonęłam oba tomy.
Oczywiście autorka zachowuje się jakby pisała opowiadanie na wattpadzie... co chyba nie uchodzi autorce o takim...

Pamiętam, że lata temu zaczytywalam się w powieściach Kirsty Moseley i bardzo mi się podobały. Jednak teraz po lekturze mam mieszane uczucia.

Książka opowiada o losach Nate'a i Rosie, najlepszym przyjacielu Ashtona i Rosie najlepszej przyjaciółce Anny z "Nic do stacenia ". Książki o Annie i Ashtonie czytałam juz dawno . Jednak miło było jeszcze raz poczytać co u nich...

Świetna książka pierwsza i druga część, z humorem z dramatem i szczęśliwym zakończeniem uwielbiam Nate i Rosie . Naprawdę polecam.

Na półkach: , , , , ,

Niestety, ale pozycja ta mnie bardzo rozczarowała. Nie była zła, było to fajne new adult, ale jednak prawie nic się tutaj nie działo, przez co książka ta była zwyczajnie nudna. Szkoda, bo miała potencjał.

Mam wrażenie, że był to bardziej zwyczajny romas, aniżeli new adult. Niby bohaterka ma jakąś przeszłość, ale w ogóle nas nie szokuj, a raczej trochę rozczarowuje. Im...

Książka na jeden, niezobowiązujący wieczór. Typowa historia miłosna o zagubionej kobiecie i podrywaczu, którego uleczyć może jedynie prawdziwe uczucie.

Wiele przeszkód i problem, wciąż pojawia się przed bohaterami, ale wszystko kończy się dobrze i tego od takich historii oczekujemy.

Recenzja od razu do dwóch części.
Szybko się czyta, zabawna i wciągająca . Trochę przesłodzona z lekkim dramatem i szczęśliwym zakończeniem .

Świetna książka,z dawką humoru. Polecam!

Dyskusje

• 2018