Zdobyć Rosie. Początek gry

Okładka książki Zdobyć Rosie. Początek gry Kirsty Moseley
Okładka książki Zdobyć Rosie. Początek gry
Kirsty Moseley Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Guarded Hearths (tom 3) Seria: Nic do stracenia literatura obyczajowa, romans
Guarded Hearths (tom 3)
Nic do stracenia
Enjoying the Chase
HarperCollins Polska
2017-01-01
2017-01-01
Krzysztof Obłucki
młodzieżowa romans obyczajówka

Niesamowita książka. Dla mnie to już skończona historia, ale z przyjemnością przeczytam drugą część. Jedna z najbardziej podobających się mnie z pośród autorstwa Kirsty Moseley. I to od samego początku do końca. Co w przypadku tej autorki jest ciężkie u mnie, by od pierwszej strony zakochać się w historii. To jak Nate i Rosie ze sobą rozmawiali od pierwszego spotkania. Wow. Uśmiałam się tyle co nigdy. Świetna książka. Trochę czuć, że wchodzi w skład większej serii, której ja jeszcze nie dostałam w swoje ręce. Ale oczywiście kiedyś mi się to uda i przeczytam historię Anny i Ashtona. Tym czasem zachwycam się ,,Zdobyć Rosie. Początek gry"

O wiele lepsza niż "nic do stracenia"!
Ciekawsi bohaterowie, lekka, zabawna atmosfera... Nie męczyłam się przy lekturze, tak jak w wyżej wymienionym przypadku.
Zakochałam się w głównych bohaterach od pierwszego wejrzenia i w jeden dzień pochłonęłam oba tomy.
Oczywiście autorka zachowuje się jakby pisała opowiadanie na wattpadzie... co chyba nie uchodzi autorce o takim statusie, która ma na koncie ogromne nakłady książek? Nie brak błędów logicznych, które sukcesywnie pojawiają się od "nic do stracenia"... Ale tutaj można przymknąć oko.
Bardzo mi się podobała fabuła w tej dylogii

O wiele lepsza niż "nic do stracenia"!

Świetna książka pierwsza i druga część, z humorem z dramatem i szczęśliwym zakończeniem uwielbiam Nate i Rosie . Naprawdę polecam.

Jeśli ktoś ich mi powie, ze nie można się uśmiechać do papieru, to go wyśmieje i pokaże ta książkę.
Mimo przeszłości Rosie to strasznie pozytywna książka, godna polecenia, humor straszni mi się dzięki niej poprawił.
Nate’a pokochałam już we wcześniejszych częściach, ale tutaj pobił moje serducho.

Świetna, zabawna książka. Nate jest strasznym podrywaczem i pewnym siebie mężczyzną. Żadna mu sie nie oprze i na skinienie palca idzie z nim do łóżka. Jednak ciągły stres w pracy i życie na ciągłej zabawie zaczyna mu dokuczać. Jeszcze jak widzi swojego najlepszego przyjaciela że jest szczęśliwy z żoną i dzieckiem to czuje żal, bo on też tak chce. Mieć z kim porozmawiać do kogoś się przytulić. Pewnego dnia poznaje Rosie i zaczyna ją czarować. Jednak ona jest odporna na jego uroki. Zna ten typ i wie że to nic dobrego. Jednak Nate nie poddaje się i pragnie zdobyć Rosie. Nie tylko ze względu że ona pociąga go fizycznie, ale czuje że może być tą jedyną.

Przed Nate czeka wyboista droga by dokonać swego. Rosie to twarda sztuka. Ale czytając ich historię nie znudzimy się, bo między sobą rzucają sśmieszne teksty. Również jest fajny motyw rodziny Nate. Są bardzo tolerancyjni i rozrywkowi. Szczególnie siostry. Polecam do przeczytania.

Nate to przyjaciel Ashtona, którego możemy bliżej poznać w "Nic do stracenia", gdzie zaciekle walczył o serce córki polityka. Teraz, gdy Ashton i Anna są małżeństwem i doczekali się dziecka, Nate pragnie tego samego dla siebie. Widząc szczęście przyjaciela postanawia przestać podrywać wszystko, co się rusza i znaleźć sobie dziewczynę na poważnie. Na jego szczęście w szpitalu spotyka piękną młodą kobietę - Rosie, przyjaciółkę Anny.
Ale żeby nie było za słodko, dziewczyna zupełnie nie jest nim zainteresowana i Nate musi uciekać się do niecnych sztuczek, żeby Rosie zgodziła się gdziekolwiek z nim wyjść. Mężczyzna jest nią całkowicie oczarowany, jednak nie wie o niej wszystkiego. A to coś może położyć cień na całą ich relację.

Ta książka jest cudowna. Bardzo podoba mi się, że poznajemy świat zarówno z perspektywy Rosie, jak i Nate'a, a całość jest w narracji pierwszoosobowej. Czy może być coś lepszego?
Ponadto, zachowanie głównych bohaterów w ogóle mnie nie irytowało i aż ciężko było mi się oderwać od lektury.
Faktem jest, iż nie ma tu żadnych wątków pobocznych, jednak zupełnie mi to w tym przypadku nie przeszkadzało, czego nie mogę powiedzieć o innych książkach.
Nie jest to typowe romansidło, bohaterowie są dojrzali i wiedzą czego chcą. Serdecznie polecam!

Nate Peters, niepoprawny podrywacz i łamacz serc, lubi swoje życie pełne przelotnych romansów. Patrząc jednak na szczęśliwe małżeństwo Anny i Ashtona, coraz częściej zastanawia się, jak by to było, gdyby miał dziewczynę na stałe. Uznaje, że jeszcze do tego nie dorósł. Aż do czasu, kiedy poznaje Rosie. To zdecydowanie kobieta na całe życie, nie na krótki romans. Absolutnie wyjątkowa i niestety całym sercem oddana komuś innemu. Rosie nie jest zainteresowana znajomością z Nate'em, co tylko mobilizuje go do działania.

Nate wieczny podrywacz zauważył Rose, która od pierwszej chwili wpadła mu w oko. Jego podrywy na nią nie działały i dziewczyna odprawiała go z kwitkiem. Jako że zawsze każda mu ulegała nie mógł tego znieść. Postanowił za wszelką cenne ją zdobyć. Gdy dowiaduje się że dziewczyna została w przeszłości zraniona przez właśnie takiego podrywacza, chłopak postanawia całkowicie się dla niej zmienić i udowodnić Rose że chce jej na poważnie. Z czasem ich przyjaźń przeradza siew cos więcej.

Uwaga‼️‼️
Zanim zdecydujesz się przeczytać tę książkę👓📙upewnij się że przeczytałeś serie "Nic do stracenia"📚, ponieważ ta książka to wydarzenia które dzieją się po⏩ wspomnianej serii między przyjaciółmi głównych bohaterów👫.

A wracając do tej książki📙🔙. Dla mnie cała historia była bardzo przewidywalna🔍. Prawie całą książka jest napisana z perspektywy chłopaka👦, co według mnie jest dość nietypowe🤔. A wszystko zaczyna się od tego że urok młodego podrywacza👦✨😍nie działa na jedną, jedyną dziewczynę👩. Reszty łatwo się domyślić...

Uwaga‼️‼️

„[…] - Posłuchaj, lubię ją. Jest wspaniała. Sprawy biegną powolutku. Wczoraj wieczorem zapytałem ją, czy się ze mną umówi, a ona się zgodziła. Przestań patrzeć na mnie, jakbym rozjechał ci kota […]”

Rozbrajająca zabawnymi docinkami, pokazująca, że nawet playboy może się zmienić.

Oto historia o Nate Peters i Rosie York. Nate pracuje w siłach specjalnych. Jest jednym z najlepszych snajperów, ale też największym playboyem, jaki zna ten świat. Lubi wykorzystywać kobiety, a potem je porzucać. Natomiast Rosie to spokojna, piękna i wspaniała dziewczyna. Pracuje w szkole. Niedawno została zostawiona przez swego byłego męża, z którym ma synka. I pewnego dnia Nate i Rosie spotykają się w szpitalu. Od tego momentu Nate stawia sobie za cel zdobycie Rosie, żeby była jego i tylko jego. Co z tego wyjdzie? Sami się przekonajcie.

Jestem pod wrażeniem całej historii. Jak na początku Nate irytował mnie do granic możliwości, tak, że miałam ochotę wejść do książki i strzelić mu w pysk, tak w toku całej historii autorka całkowicie sprawiła, że zmieniłam o nim zdanie. Udowodniła mi, że niektórzy pod wpływem strzały Amora lub uroku osobistego drugiej osoby, mogą się zmienić. Stać się jeszcze lepszą osobą i dodatkowo wierną.

Czytałam tę historię z lekkimi wypiekami na twarzy. Akcja może nie szaleje tak bardzo, ale leci swoim tempem. Banan ze śmiechu praktycznie nie schodził mi z twarzy. Bardzo podobała mi się końcowa chemia pomiędzy bohaterami. Raczej na próżno jest szukać tutaj erotycznych scen, są co prawda bardzo rzadko, ale jak są, to ich opis jest bardzo wysublimowany.

Bardzo fajna i lekka powieść. Mimo iż przez prawie polowe książki w mojej głowie pojawiały się niecenzuralne słowa w stosunku do Nate, to jednak zostałam bardzo zaskoczona. I to bardzo pozytywnie. Idealna książka na wieczór wraz z czymś wyskokowym do picia. Polecam.

• 2017
  • Romans