Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 1

Janina Radej Wydawnictwo: Preston Publishing Seria: Francuski w tlumaczeniach popularnonaukowa
Preston Publishing
język francuski języki obce gramatyka repetytorium
popularnonaukowa
Francuski w tlumaczeniach
język francuski języki obce gramatyka repetytorium

Cześć pierwsza stanowi niezastąpioną pomoc dla początkujących, ale polecam również pozostałe tomy. Nauka z dołączonymi płytami cd jest bardzo efektywna,pozwala na osluchanie się z językiem i pokonanie różnic między pisownią i wymową. Dzięki opanowaniu czterech części oraz Sytuacji zmniejszyłam moją blokadę językową. Książki stanowią idealne uzupełnienie do kursów językowych.

• Języki obce!
  • Jeszcze raz