Community, the State and Development Assistance. Transforming the Mahalla in Tajikistan

Anna Cieślewska Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Data 1. wydania:
angielski
Księgarnia Akademicka
Świat irański Świat muzułmański Tadżykistan Tadżykowie Azja Środkowa Mahalla
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
angielski
Świat irański Świat muzułmański Tadżykistan Tadżykowie Azja Środkowa Mahalla
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę