Mechanica. Przewodnik dla początkujących

Lance Balchin Wydawnictwo: Tekturka literatura dziecięca
Mechanica. A Beginner's Field Guide
Andrzej Jakubiec
Tekturka
fantasy futurystyczne mechanusy dla dzieci dla młodzieży aquatica mechanica zwierzęta album przyszłość mechaniczny sci-fi science-fiction fantastyka SF
Mechanica. A Beginner's Field Guide
literatura dziecięca
Andrzej Jakubiec

Zamysł jest świetny, ukazuje świat w momencie, kiedy nie ma już na świecie owadów. Ilustracje robią naprawdę ogromne wrażenie, zwłaszcza że książka została wydana w dość dużym formacie. Niestety, poza świetnym wstępem, tekst niezbyt mnie zainteresował i myślę, że jest on najsłabszą częścią tej książki.

• 2018
  • Dla Mieszka