Daj nam oczy widzące. Kazania krótkie

Michał Heller Wydawnictwo: Copernicus Center Press religia
Copernicus Center Press
kazania homilie homiletyka
religia
kazania homilie homiletyka

Ks. Michał Heller odkrył przede mną w tej książce tę stronę, z jakiej to nie znałem - stronę duchową. Do tej pory czytałem i słuchałem to jako naukowca który ma ogromną wiedzę w zakresie kosmologii, filozofii, fizyki. Zupełnie nieistotny był dla mnie fakt, że przecież jest księdzem! Dlatego podczas lektury okazało się, że potrafi również interpretować i tłumaczyć Pismo...

• Chcę kupić
  • 2020
  • Ebooki
  • Zrobię tak, że będę miał!
  • Ebookpoint.pl
  • Rozwój osobisty