Odwiedziny

Hila Blum Wydawnictwo: Filo Seria: Współczesna Proza Izraelska literatura piękna
Michał Sobelman, Joanna Stocker-Sobelman
Filo
literatura izraelska powieść izraelska
literatura piękna
Michał Sobelman, Joanna Stocker-Sobelman
Współczesna Proza Izraelska
literatura izraelska powieść izraelska

Szło mi bardzo opornie. Książka w ogóle mnie nie wciągnęła, ciężko przez nią przebrnąć, momentami może być. Podzielona na 7 części nie wiadomo po co, bo wątki wciąż się plątają. Niby ma jakieś przesłanie ale ciężko je dostrzec. Nie polecam.

Kobiecy bełkot myśli o d*pie maryni. Autorka próbuje sprzedać historie absolutnie o niczym (zupelnie nieciekawe zycie z mezem i dziecmi), używajac całkiem nieprzecietnego jezyka litercakiego. Fabula jest nudna, watek praktycznie nie istnieje, a jak dla mnie sens napisania tej ksiażki mocno watpliwy. Autorka po prostu wrzucila swoje kontemplacje oraz życiowe filozofie do...

• W kolejce
  • Przeczytane w 2021