Podtrzymując wszechświat

Holding Up the Universe
literatura młodzieżowa
Donata Olejnik
Myślnik

"Każdy człowiek ma moment w historii, który należy wyłącznie dla niego.
Ta chwila należy do mnie."- Libby

Wiele mogłabym powiedzieć o tej książce, ale ograniczę się do jednego słowa, które świetnie ją opisuje: rewelacyjna. Chyba muszę się jak najszybciej zabrać za "Wszystkie jasne miejsca".
POLECAM.

Ta książka jest naprawdę rewelacyjna. Daje do myślenia i pokazuje nam świat w całkiem inny sposób. Poznajemy nową chorobę która nie jest bardzo znana i nie ma na nią leku. Możemy poznać podobne sytuacje i podobną historie do tej jaką przeżyła sama autorka książki. Bardo podziwiam gdy ktoś potrafi rozmawiać o swoich najgorszych przeżyciach. Naprawdę polecam!

Urocza opowieść z przesłaniem, morałem. Pozycja warta uwagi.

Było w niej tyle absurdów! Książka na raz, szybko się czyta i przyznaję jest wciągająca. Ciekawi bohaterowie, ale nieraz miałam zwyczajnie ochotę krzyknąć: "Co?! Po co? Ale głupie!"

Na półkach: , , , ,

Może jest zbyt cukierkowa, prosta, może jest trochę nierealna czy naiwna, ale może dzięki niej osobom zmagającym się z podobnymi problemami łatwiej będzie zasypiać wieczorami.
Dzięki niej to mi dzisiaj będzie łatwiej zasnąć.

Cudowna historia o chłopaku z prozopagnozją ( nierozpoznawanje twarzy) i otyłej nastolatce, których drogi pewnego dnia schodzą się w njezbyt przyjemny sposób. Konieczna

Super pozycja. Nie napiszę wiele ale polecam tą książkę nie tylko młodzieży. Nauczy akceptacji i da do myślenia tym którzy nie potrafią równym okiem patrzeć na ludzi w rozmiarze xxxl lub innymi problemami.

Bardzo fajna wciągająca historia, polecam 😊

Na półkach: , , , , ,

Jest to naprawdę świetna młodzieżówka z nietypowymi problemami. Choć czasem jest przewidywalna, to jednak bardzo przyjemnie się ją czytało.

Dyskusje

1 019