Kapitan "Hal" kulisy fałszowania prawdy o Powstaniu Warszawskim '44

Okładka książki Kapitan "Hal" kulisy fałszowania prawdy o Powstaniu Warszawskim '44
Jacek Stykowski Wydawnictwo: Capital historia
historia
Capital
2017-01-01
2017-01-01
Hal Powstanie Warszawskie Gazeta Wyborcza Prawda Kłamstwo

Kłamstwo przychodzi łatwo, prawda wymaga wysiłku. Jednak wobec prawdy rozpada się ono na pył. Oceniam książkę jako wybitną ze względu na ogrom pracy wykonanej przez Autora. Udowadnia prawdę na podstawie dokumentów, można powiedzieć - odcinek powstańczego frontu rozłożony na atomy. Jedynym minusem w mojej opinii jest zamieszczenie cytatów z innych książek w formie "screenu" co powoduje dyskonfort w ich czytaniu.

Dodaj cytat z książki Kapitan "Hal" kulisy fałszowania prawdy o Powstaniu Warszawskim '44

Ciekawostki historyczne