Kup teraz - 10 ofert w cenie od 11.76 zł do 25.13 zł

Na krawędzi wszystkiego

Patronat LC
Jeff Giles Wydawnictwo: Iuvi Cykl: Na krawędzi wszystkiego (tom 1) literatura młodzieżowa
The Edge of Everything
Data 1. wydania:
2017-02-01
Marta Duda-Gryc
Iuvi
The Edge of Everything
Na krawędzi wszystkiego (tom 1)
literatura młodzieżowa
Marta Duda-Gryc

Ta książka była ok. Ale tylko tyle. Nie dałabym jej więcej niż 6 gwiazdek. Czasami były dobre momenty, ale i tak nie było tych większych emocji.

Zoe i Iks nigdy nie mieli się spotkać. Mimo przepaści jaka ich dzieli, przyciągają się jak magnes.

Choć nie czytam takich książek, historia wciągnęła mnie bez reszty.

Autor prowadzi akcję dynamicznie, ciekawie. Nie da się nudzić.
Bohaterowie wyraziści, każdy jest orginalny. Nawet Ci drugo planowi, zapadają w pamięć.
Fajnie, niebanalnie wymyślona historia.

Jak już...

Na półkach: , , , , , , , , ,

Może być ale szału nie ma. Typowe romansidło dla nastolatek. Kompletnie nie mój klimat. Chyba jestem już za stara na takie historyjki. Szczerze pisząc spodziewałam się czegoś bardziej dorosłego. Nie sięgnę po drugą część - szkoda czasu.

"Na krawędzi wszystkiego" to książka opowiadająca o spotkaniu ludzi z dwóch różnych światów, o spotkania dobra ze złem. Zoe, która jest nastolatką przeżyła w ostatnim czasie wiele tragicznych zdarzeń, które oczywiście wpłynęły na nią na różne sposoby. Nigdy nie spodziewała się, że pozna kogoś takiego jak Iks, młodego mężczyznę, którego nigdy nie powinna zobaczyć.
Uważam,...

Dużo tajemnic: Iks, jego pochodzenie, funkcjonowanie Otchłani, ojciec Zoe, jego tajemnicza śmierć.

Jest dobra atmosfera, zima, ciemności, las, zamarznięte jezioro, groty... Są momenty jak w jakimś thrillerze: zabójstwo staruszków, ich pusty dom, ukrywające się w nim przemarznięte dzieci, i morderca, który wraca, bo wciąż szuka ukrytych przez swoje ofiary...

Zderzenie dwóch różnych światów. Ciemność i jasność, miłość i cierpienie. Główni bohaterowie nigdy nie mieli się spotkać. On łowca głów, ona 17 latka, która ma za sobą ciężki rok. Jak duże było moje zdziwienie, że jest to książka fantastyczna, a nie kryminał jak wcześniej myślałam. Niestety jak dla mnie jest to średnia półka Nie przypadł mi również styl pisania autora ...

Nienawidzę tych momentów, kiedy pokładam w książce nadzieje a ona mnie najzwyczajniej zawodzi. Tym razem nie mogło być inaczej.
Boli mnie niewykorzystany potencjał. Cały zamysł stworzonych postaci i fabuły jest naprawdę dobry. Dialogi są zabawne, kreacja świata przedstawionego zostaje opisana w przyjemny sposób..... zatem co mnie tak ubodło?
Przez większość książki miałam...

Do sięgnięcia po książkę „Na krawędzi wszystkiego” zachęciła mnie przyjemna dla oka, nieco intrygująca okładka. Nie czytałam wcześniej niczego, co wyszło spod pióra Jef’a Giles’a jednak to mnie nie zniechęciło. Wiecie, jak bardzo lubię czytać historie, w których pojawiają się elementy fantastyczne, kiedy tylko przeanalizowałam okładkowy opis, zdecydowałam się, że ta...

Nie szczególnie mnie wciągnęła. Najbardziej dziwiły mnie uczucia między głównymi bohaterami - wzięły się z kosmosu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Piękna, wzruszjąca książka, ze wspaniałymi bohaterami. Ta historia porusza i nie można sie oderwać od akcji. NIemozliwe ze jest tak na tym portalu zaniżona ocena, to przez nią tak późno sięgnęłam po tę ksiązkę!

• 2018
  • Fantastyka