The Girl with All the Gifts

Mike Carey Wydawnictwo: Orbit Cykl: Pandora (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Inne

Okładka książki Lucifer #50 Mike Carey, Chris Weston
Ocena 0,0
Lucifer #50 Mike Carey, Chris W...
Okładka książki Lucyfer. Tom 2 Mike Carey, Peter Gross, David Hahn, Craig Hamilton, Ryan Kelly, Ted Naifeh, Dean Ormston
Ocena 0,0
Lucyfer. Tom 2 Mike Carey, Peter G...
Okładka książki Lucyfer. Tom 1 Mike Carey, Peter Gross, Scott Hampton, Ryan Kelly, Dean Ormston, Warren Pleece, Chris Weston
Ocena 7,7
Lucyfer. Tom 1 Mike Carey, Peter G...
Okładka książki Rodzina z domku dla lalek. Hill House Mike Carey, Peter Gross, Vince Locke
Ocena 7,3
Rodzina z domk... Mike Carey, Peter G...
Okładka książki Cursed Charlie Jane Anders, Mike Carey, Karen Joy Fowler, Neil Gaiman, Christopher Golden, Christina Henry, Paul Kane, Marie O’Regan, Michael Marshall Smith, Adam Stemple, Jane Yolen
Ocena 2,0
Cursed Charlie Jane Anders...
Okładka książki Batman Noir - Batman Black & White. Nigdy po trupie Neal Adams, Rafael Albuquerque, Doug Alexander, Lee Allred, Michael Allred, Brent Anderson, John Arcudi, Mark Askwith, Brian Azzarello, Hilary Barta, Lee Bermejo, John Bolton, Philip Bond, Ivan Brandon, Ed Brubaker, Dave Bullock, Riccardo Burchielli, Blair Butler, Mike Carey, Tommy Castillo, Eric Cherry, Cliff Chiang, Michael Cho, Becky Cloonan, Darwyn Cooke, Denys Cowan, Dan Didio, Paul Dini, Danielle Dwyer, Nathan Edmondson, John Floyd, Nathan Fox, Sean Galloway, Alex Garland, Keith Giffen, Dick Giordano, Rafael Grampa, Rob Haynes, Adam Hughes, Rian Hughes, Victor Ibáñez, Geoff Johns, Dave Johnson, J.G. Jones, Michael William Kaluta, Chip Kidd, Paul Kupperberg, Derek Laufman, Jeff Lemire, David Macho, Howard Mackie, Jim Mahfood, Steve Mannion, Dwayne McDuffie, Don McGregor, Mike Mignola, Scott Morse, Olly Moss, Dean Motter, Sean Murphy, Dustin Nguyen, Troy Nixey, Alex Nińo, Ann Nocenti, John Ostrander, Jimmy Palmiotti, Ruben Pellejero, Scott Peterson, Will Pfeifer, Sean Phillips, Whilce Portacio, Jon Proctor, Javier Pulido, Joe Quinones, Rodney Ramos, Sal Regla, Joe Rivera, Paolo Rivera, Andrew Robinson, Kenneth Rocafort, Robert Rodi, Stephane Roux, Chris Samnee, Damion Scott, Ryan Sook, Dave Stewart, Dave Taylor, Kimo Temperance, Jill Thompson, Michael Uslan, John Watkiss, Len Wein, Chris Weston, Maris Wicks, Judd Winick, Marv Wolfman, William Wray, Danijel Žeželj
Ocena 7,9
Batman Noir - ... Neal Adams, Rafael ...

Była ciekawa. Ten autor ma bardzo dublujące się postawy bohaterów. Nie uważam tego za złą cechę, jednak praktycznie przedostatnia akcja mnie zawiodła a sama książka nie była super

Bohaterowie cudowni, dosłownie wszystkich - bez wyjątku co nieczęsto się zdarza - pokochałam całym sercem!
Sama akcja też całkiem fajna i wciągająca.
Wydaję mi się, że również pomysł dość oryginalny pomimo gatunku:)
Trafia do topki tego roku❤
Polecam gorąco💓💪

Wydawało mi się, że na temat zombie napisano wiele książek i coś nowego trudno wymyślić. A jednak. Pandorę mi polecono (dzięki :) i miałam trochę obaw czy mi się spodoba. Apokalipsa i świat na skraju zagłady w dzisiejszych czasach kiedy na świecie panuje pandemia koronawirusa to mógł być niewypał. Na szczęście tak się nie stało. Pandora mimo pewnych schematów, droga, walka...

Już dawno żadna książka tak mnie nie wciągnęła. Autor tak realistycznie i plastycznie opisuje postapokaliptyczny świat oraz naturalne zachowania ludzkie, że czytelnikowi o wiele łatwiej jest przymknąć oko na potknięcia i ograne schematy typu:
- jaskrawy podział na dobrych i złych,
- odnajdywane przez bohaterów urządzenia mechaniczne i elektroniczne nadal działające po...

Zaskakujące zakończenie.Akcja leci na łeb na szyje.Czyatałem i siedziałem jak na szpilkach.Dobrze że mam zdrowe serce,bo bliski byłem zawału.Polecam.

Nawiedzona straszną zarazą Ziemia zmieniła się nie do poznania. Nieliczni ocaleli ludzie chowają się w ściśle strzeżonych fortecach, w których prowadzą badania nad Głodnymi - głównie dziećmi zarażonymi grzybem, zmieniającym ich w coś na kształt zombie - tylko chyba są żywi. Chyba, bo nie pamiętam tego szczegółu. Generalnie ja i zombie to para, która nigdy nie powstanie, bo...

Istnieje pewien grzyb, który atakuje mózg mrówki i czyni z niej zombie za życia. Podobny grzyb zaczął atakować ludzkie mózgi. Nie sądziłam, że książka tego typu mnie zainteresuje, ale nie mogłam się od niej oderwać! Świetny styl i ciekawy pomysł.

niepokojąca wizja, wciągająca historia

Jest to ważna dla mnie książka. Po jej lekturze postanowiłem nie czytać więcej literatury popularnej, szkoda życia na takie bzdety.

W gruncie rzeczy chodzi tu o dzieci. O dzieci i o ich głos. Głos, który może okazać się równie racjonalny, wykalkulowany i beznamiętny jak głos dorosłych. I na tym polega oryginalność Careya, który typową historię postapo opowiedział w wyjątkowy i poruszający sposób. Czym można poruszyć czytelników, którzy koniec świata przeżyli już na wszystkie możliwe sposoby?

Poznajcie...

• 2018