Intryga i miłość

Okładka książki Intryga i miłość
Annie Burrows Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura piękna
literatura piękna
Harlequin Romans Historyczny
In Bed with the Duke
HarperCollins Polska
2017-09-07
2017-09-07
Bożena Kucharuk

1974

Świetna książka. Jedna z moich ulubionych pani Burrows. W sam raz na "leniwe" niedzielne po południe. Polecam!

2021

Z jednej strony zakład między dumnym, przyzwoitym i niesamowicie bogatym oraz utytułowanym parem Anglii, a jego młodszym kuzynem - utracjuszem. Z drugiej strony intryga spowodowana chciwością najbliższych umiłowanych krewnych. Podróż tej zetkniętej przez przypadek pary, w dodatku bez wystarczającej gotówki, napotyka na szereg zabawnych perypetii.
Lekka i przyjemna rozrywka...

1960

Lektura lekka, miła, nieskomplikowana. Szybko się czyta. Dla miłośników klimatów starej Anglii z czasów gigów i Bath.

• Romans historyczny
  • 2018
  • Ebook
  • 2017
  • 2020
  • Harlequin Romans Historyczny

Dodaj cytat z książki Intryga i miłość