Kup teraz - 12 ofert w cenie od 5.24 zł do 31.40 zł

Feeria Young
Dare to Fall
literatura młodzieżowa
Jarosław Irzykowski

MacKenzie od roku unika swego byłego chłopaka i jego siostry. Wszystko przez to że nie potrafi poradzić sobie ze swymi domowymi problemami i żałobą. Rodzeństwo jest załamane po śmierci rodziców a Kenzie nie znajduje w sobie siły by ich wspierać po stracie. Lecz pewnego dnia coś się zmienia i postanawia postarać się wynagrodzić im ten stracony rok przyjaźni.
Książka o...

Powieść młodzieżowa. I choć naprawdę lubię takie powieści (szczególnie serie DIMLY tej autorki) to ta nie zapadnie mi w pamięci. Książka porusza kilka ciężkich tematów, ale właściwie nie niesie żadnego przekazu. Lekka powieść, bardzo szybko się ją czyta.

Estelle pisze książki, od których nie sposób się oderwać. Tworzy wspaniałe postacie, które mają swoje wady i zalety. Bardzo ubolewam nad tym, że jej pozostałe książki nie są w naszym języku😊

"Wróć, jeśli masz odwagę" Estelle Maskame opowiada o bólu wynikającym z utraty kogoś bliskiego i o tym, "jak straszliwy wpływ na ludzi może mieć żałoba i jak bardzo ich zmienia". Akcja rozgrywa się w Windsorze w stanie Kolorado, a główną bohaterką jest MacKenzie, uczennica ostatniej klasy Windsor High. Bliźnięta Jaden i Danielle Hunterowie - chłopak, którego kocha Kenz i...

Książka strasznie przewidywalna. Typowa książka z bohaterami, którzy nie wyróżniają się niczym innym od podobnych bohaterów z innych powieści. Po kilku miesiącach do zapomnienia . Idealna na wakacje czy do przeczytania w weekend.

Nastoletnia MacKenzie od roku unika rodzeństwa Hunterów - Danielle i Jadena. Kiedyś ona była jej przyjaciółką, a z nim łączyło ją coś więcej, jednak po tragicznym wypadku, w którym giną rodzice rodzeństwa, dziewczyna stara się ich unikać, ponieważ za bardzo kojarzą jej się z żałobą. Nie wie jak z nimi rozmawiać, a na nich widok ciągle przypomina jej się jej własna tragedia,...

Niby banalna książka jednak opowiada o cierpieniu po stracie i radzeniu sobie z żałobą a także o powrocie do normalności co często nie jest łatwe.

Szczerze mowiac ta ksiazka to moje wielke rozczarowanie. Po serii DIMILY ktora byla sztosem ta ksiazka jest porazka. Probowalam ja przeczytac ale nie bylam w stanie przez nia przebrnac

Sięgając po "Wróć, jeśli masz odwagę" spodziewałam się raczej typowej młodzieżówki, typowych nastoletnich problemów i przede wszystkim wyluzowania. Nie to jednak dostałam od tej książki. Może początek na to wskazywał jednak okazało się, że główna bohaterka, jak i jej najbliżsi zmagają się z problemami, z którymi nam - dorosłym - stawienie czoła przyszłoby równie trudno....

Przejmująca, refleksyjna, powolnie tocząca się historia, która mnie przekonała, że warto dawać sobie i innym drugą szansę, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi miłość.

MacKenzie od roku unika Jadena, z którym coś ją łączyło i jego siostry, z którą się przyjaźniła. Hunterowie stracili rodziców w wypadku i wszyscy się od nich odsunęli, nawet Kenzie, która wie co dzieje się po...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2018