Polowanie na szczupaka

Okładka książki Polowanie na szczupaka
Jacek Joachim Wydawnictwo: Śląsk Seria: Seria z Krukiem kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Seria z Krukiem
Śląsk
1969-01-01
1969-01-01

więcej Więcej

Klasyczny PRL-owski kryminał. Jeśli ktoś lubi klimaty retro, to szczerze polecam.
Z przyjemnością przeczytałam ponownie, po naprawdę wielu latach, książkę Jacka Joachima. Uwielbiałam je jako nastolatka.
Pan Joachim jest zawsze bohaterem swoich książek. Kocham go za poczucie humoru. Sprawy kryminalne rozwiązuje jak logiczne zagadki, partię szachów… Jest inteligentnym,...

• Domowa biblioteczka
  • Kryminały PRL
  • Kryminały
  • Nr 4
  • Nigdzie nie ma, a chcę przeczytać!!!

Dodaj cytat z książki Polowanie na szczupaka