Życie codzienne ziemiaństwa w Wielkopolsce w XIX i na poczatku XX wieku

Okładka książki Życie codzienne ziemiaństwa w Wielkopolsce w XIX i na poczatku XX wieku
Witold Molik Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie historia
historia
Wydawnictwo Poznańskie
1999-01-01
1999-01-01
historia xix wiek poznan wielkopolska molik witold

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki „O nas bez nas”. Historia Polski w historiografiach obcojęzycznych Witold Molik, Henryk Żaliński
Ocena 6,0
„O nas bez nas... Witold Molik, Henry...