Miedzianka. 700 lat dziejów górniczego miasta

Muzeum Miedzi w Legnicy
2013-01-01
2013-01-01
albumy dokument historia

Kupiłem, przeczytałem i gorąco polecam.
Monografia , zbiór źródeł pisanych, kartograficznych i ikonograficznych , które pozwoliły na zebranie bogatego i zróżnicowanego materiału, dzięki któremu możemy się bliżej przyjrzeć Miedziance i przyległego do niej regionu.

Kupiłem, przeczytałem i gorąco polecam.

Dodaj cytat z książki Miedzianka. 700 lat dziejów górniczego miasta

Ciekawostki historyczne