Zwierciadło 9/2017

Redakcja miesięcznika Zwierciadło Wydawnictwo: Zwierciadło czasopisma
Zwierciadło
czasopisma
2017-08-15

Najlepsze, moim zdaniem, fragmenty tego numeru:
- jedną z kilku rzeczy, które uwielbiam w "Zwierciadle" są felietony. Katarzyna Nosowska, Katarzyna Miller, Artur Andrus, Szymon Majewski, Maciej Stuhr, Anna Janko i Tomasz Jastrun jak zwykle nie zawodzą: dają do myślenia, wzruszają i bawią krótką formą na najwyższym poziomie.
- "Dama z tatuażem" - tekst o aktorce Judi...

• 2017
  • 2017