Studia historycznojęzykowe, edytorskie, kulturalnojęzykowe

Okładka książki Studia historycznojęzykowe, edytorskie, kulturalnojęzykowe
Jan Godyń Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka Cykl: Biblioteka LingVariów (tom 4) językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Biblioteka LingVariów (tom 4)
Księgarnia Akademicka
2009-01-01
2009-01-01
9788371881947
Językoznawstwo Język polski Kultura języka Edytorstwo Historia języka
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Z kolędą przez wieki. Kolędy w Polsce i krajach słowiańskich Alicja Baluch, Jerzy Bartmiński, Marek Bielacki, Tadeusz Budrewicz, Jan Bujak, Katarzyna Czarnecka, Jiří Damborský, Artur Drozdowski, Róża Godula-Węcławowicz, Jan Godyń, Henryk Jurkowski, Stanisław Koziara, Eva Krekovićova, Aleksander Lipatow, Władysław Magnuszewski, Eliza Małek, Katarzyna Meller, Stefan Nieznanowski, Longin Jan Okoń, Emil Orzechowski, Jan Prokop, Jerzy Reichan, Teodezja Rittel, Bernard Sawicki OSB, Teresa Smolińska, Jerzy Starnawski, Ludmiła N. Winogradowa, Andrzej Zieliński, Aleś Łojka, Ryszard Łużny, Henryk Żaliński
Ocena 7,0
Z kolędą przez... Alicja Baluch, Jerz...