rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Nie całkiem białe Boże Narodzenie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Lubisz powieści Agathy Christie? Oto 7 książek innych autorów, które mogą ci się spodobać
Nie lubię powieści Agaty Christie! Są dla mnie jak potrawy pozbawione soli i przypraw. Bez smaku. (to oczywiście rzecz gustu). Lubię powieści Joe Alexa! Klasyczny "angielski" kryminał, gdzie wiem z calą pewnością, że nie wyskoczy mi nagle znikąd "stary wierny kamerdyner" i nie powie "Tak! To ja zabiłem!" W obronie honoru swojego ukochanego lorda!
Czytamy w weekend
Przeczytane: znakomita Ściana  - z serii: „Po nieznanej apokalipsie na świecie pozostał tylko jeden człowiek”  oraz wstrząsający Biały głód Czytany: poetycki jak zawsze Tabucchi Robi się coraz później. Powieść w formie listów
Plany czytelnicze - styczeń 2024
@Babi Dzięki :) Chociaż to nic specjalnego ;) U mnie to oznacza lekko poniżej miesięcznej średniej, bo akurat miałam sporo pracy i mniej czasu na czytanie. #szczęśliwi_książek_nie_liczą
52 książki w 2021 roku
25/52  Stowarzyszenie Srok: Jedna to smutek... Stowarzyszenie Srok: Jedna to smutek...
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (STYCZEŃ 2021)
Wypożyczone na dobry tydzień:  Nie patrz Nie patrz  Małe kobietki Małe kobietki  Wirus Wirus  Sekret matki Sekret matki
3 lata temu
Pokazuje 6 z 21