Większość bezwzględna

Patronat LC
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Filia Cykl: W kręgach władzy (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Filia
kryminał literatura polska manipulacja niebezpieczeństwo szantaż śledztwo walka o władzę zagadka kryminalna
W kręgach władzy (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller

Oficjalne recenzje i

Zasłużony bestseller

[ 20 ] Link do recenzji

I znowu to powtórzę - już od patrzenia na polityków dostaję drgawek, ale tutaj ta polityczna telenowela tak mi przypadła do gustu, że mogłabym czytać w nieskończoność 🙈😂
Ta część poruszała kompletnie inne tematy, niż jej poprzedniczka - nie było już kulis debaty, czy rzucania się do gardeł i podkładania świń sobie nawzajem. Tutaj było nieco głębiej (jakkolwiek to brzmi...

Pierwszy Tom "Wotum nieufności" rozpoczął serie political fiction, które porównywane jest do znakomitego House of cards. Drugi Tom "Większość bezwzględna", czy będzie faktycznie tak znakomity?

W kręgach władzy kryzys na całej lini. Po skandalu z premierem w roli głównej z każdą minutą jest jeszcze gorzej bowiem uchwalenie wotum nieufności nie doszło do skutku, a polityk...

Ja przeczytałam z zapartym tchem. Super! Super! Rewelacja!
Nie da się też nie odnieść wydarzeń z książki z sytuacji aktualnej i wtedy się człowiekowi włos jeży na głowie.

Historia się rozkręca, czyta się przyjemnie. Bohaterowie stają się coraz ciekawsi. Choć właściwie od niemal początku wiadomo, co stanie się na końcu ;) nie odbiera to atrakcyjności całej opowieści. Z chęcią sięgnę po trzeci tom!

Druga,ale jak bardzo aktualna w dzisiejszych czasach, część polskiego Hause of Cards

Będzie krótko. Dobre to!

Świetny pomysł, wyraziści bohaterowie.

Kolejny tom cyklu W kręgach władzy uważam za nieco gorszy jeśli chodzi o fabułę ale nie na tyle by go karać jedną gwiazdką mniej. Trochę szkoda, że autor tak załatwił Hauera bo wydaje mi się, że to w pierwszej odsłonie była najbardziej dynamiczna postać a tutaj tego trochę zabrakło, nie ma co się rozpisywać tylko trzeba zaczynać trzeci tom bo na końcu drugiego zagrzmiało...

trochę oderwane od rzeczywistości (nawet naszej)

OMG!!! Takiego zakończenia nigdy bym się nie spodziewał, po prostu brakuje słów. Akcja powieści bardzo dynamiczna, intryga goni intrygę, na każdym kroku gierki polityczne.
Bardzo dobre political-fiction

Dyskusje