Za daleki Bliski Wschód

Zygmunt Kwiatkowski Wydawnictwo: Święty Wojciech literatura faktu
Święty Wojciech
literatura faktu
2017-09-20

Trudno jest napisać cokolwiek o książce, która jest tak pełna ludzkiego cierpienia.

Trzeba być delikatnym, ale jednocześnie nie można przejść obojętnie obok niepotrzebnej śmierci, niepotrzebnej wojny, niepotrzebnych kłótni i niepotrzebnej polityki w miejscu, gdzie powinny być dialog, zrozumienie i miłość.

"Za daleki bliski wschód" to reportaż, ale też dziennik. Opisuje...

• 019
  • MENA