Patriota Wszechświata. O Pawle Althamerze

Okładka książki Patriota Wszechświata. O Pawle Althamerze
Karol Sienkiewicz Wydawnictwo: Karakter Seria: Mówi muzeum publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Mówi muzeum
Karakter
2017-10-02
2017-10-02
Mówi Muzeum Paweł Althamer

Okładka książki Sztuka w naszym wieku Jakub Banasiak, Sebastian Cichocki, Klara Czerniewska, Łukasz Gorczyca, Dorota Jarecka, Maria Poprzęcka, Karol Sienkiewicz, praca zbiorowa
Ocena 7,9
Sztuka w naszy... Jakub Banasiak, Seb...